Brandubh Stud

KERJ-kenttäratsastuskilpailut

Tervetuloa kisailemaan meille Brandubhiin koko viikonlopuksi vauhdikkaan kenttäratsastuksen parissa! Luvassa on vähän viileämpää ilmaa ja yleensä niin vihreä maa voi olla pinnasta hiukan huurteinen, mutta kunhan vain muistat pakata mukaan paljon lämpimiä vilttejä ja hyvät nurmihokit, niin selviät varmasti kotiin yhtenä kappaleena taas yhtä kokemusta rikkaampana.

Perustiedot

Kilpailun päivämäärä: 13.02.2021 / VIP: 12.02.2021
Järjestyspaikka: Brandubh Stud
Vastuuhenkilö: Emmy VRL-14926
Arvontatapa: Lyhyt arvonta (arvontakone)
Kilpailut ovat KERJ:n alaiset

Säännöt

Yhteen luokkaan otetaan max. 30 osallistujaa
Yksi ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan max. 3 hevosta
Yksi hevonen voi osallistua vain yhteen luokkaan


Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) TT
2. CIC1 (avoin kaikille) TT
3. CIC2 (avoin poneille sk. alle 149cm ja hevosille, ei suomenhevosille) TT

Osallistuminen

Osallistuminen osoitteeseen vrtemmy@gmail.com
Osallistumisviestin otsikoksi: KERJ2-4
Muodossa: Luokka nro [rv] Ratsastaja VRL-0000 - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus on vapaaehtoinen

Tulokset

1. Helppo (osallistujia 30/30)
1. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
2. Emmy (VRL-14926) - Gleanntán Roane Ruarc VH20-069-0046
3. alina (VRL-14858) - Väjen Valonvalssi VH20-018-0620
4. enna (VRL-14704) - Hiivurin Pakkastanssi VH19-018-0254
5. Veera R. (VRL-10735) - KF Jules VH06-029-0027
6. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
7. felissa (VRL-04000) - Kastehelmen Cadfael VH19-023-0065
8. Tuire (VRL-00345) - Valokylän Pakkaslaulu VH20-018-0618
9. Reprobate (VRL-01333) - Gin Fairuza VH13-001-0099
10. lottis (VRL-13831) – Myrskylän Viekas VH20-018-0982
11. Tuire (VRL-00345) - Pilvipellon Vaniljakyyhky VH21-018-0025
12. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Sumupisku VH17-018-0955
14. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Jääkide VH19-018-0197
15. Tuire (VRL-00345) - Pilvipellon Hallantaika VH20-018-0326
16. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
17. Veera R. (VRL-10735) - Caro chip VH11-037-0037
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Viisikon Pakkasvahti VH17-018-0956
19. Knipse (VRL-14657) - Räiskyvän Armas VH20-018-0448
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Metsänpeikko VH17-018-0419
21. Emmy (VRL-14926) - Dearbhail Barúnacht VH20-069-0040
22. Knipse (VRL-14657) - Kaihon Nistiprinssi VH18-018-2271
23. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VH20-018-0522
24. Crimis (VRL-10480) - Mörkövaaran Kirsikkakirppu VH19-018-0504
25. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
26. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
27. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
28. Crimis (VRL-10480) - Herra Hukkanen VH19-018-0455
29. Veera R. (VRL-10735) - Kukkaniityn Songria VH06-029-7470
30. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196

2. CIC1 (osallistujia 30/30)
1. Sonja (VRL-11911) - Hupilan Uniaalto VH17-018-2075
2. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Shaughlin VH20-069-0045
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Dedwydd Meriel VH14-026-0209
4. enna (VRL-14704) - Routaruusun Haamumiäli VH19-018-0447
5. Veera R. (VRL-10735) - Amante de la Volando VH13-043-0057
6. Miltsu (VRL-05564) - Fíola Sova
7. alina (VRL-14858) - Räiskyvän Kaino VH20-018-0665
8. Tuire (VRL-00345) - Erkinheimon Fröökynä VH20-018-1018
9. alina (VRL-14858) - Arvi Lind VH20-018-0615
10. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Cros Criostalta VH21-069-0002
11. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
12. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Divilly VH21-069-0001
13. Crimis (VRL-10480) - Sotamaalauksen Stadisielu VH18-018-1716
14. Miltsu (VRL-05564) - D.E. Zkolacz VH17-039-0012
15. lottis (VRL-13831) – Surusuudelma VH20-018-1085
16. Knipse (VRL-14657) - Kaavaansa Kangistunut VH20-018-0442
17. Mari H (VRL-05704) - Sotamaalauksen Anarkisti VH20-018-0071
18. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
19. lottis (VRL-13831) – Pilvipellon Kostoaatos VH20-018-0990
20. Veera R. (VRL-10735) - Bruce VH11-031-0539
21. Sonja (VRL-11911) - Pirunkorven Tuohikettu VH18-018-0959
22. Knipse (VRL-14657) - Sotamaalauksen Feeniksin Kilta VH20-018-0589
23. Tuire (VRL-00345) - Juupituupi VH20-018-1008
24. lottis (VRL-13831) – Kuusinevan Valonvarjelus VH20-018-1047
25. Knipse (VRL-14657) - Syyn Tulitemppu VH20-018-0449
26. enna (VRL-14704) - Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
27. Tuire (VRL-00345) - Syyn Repolainen VH20-018-0273
28. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082
29. Crimis (VRL-10480) - Sulosointuja VH19-018-0448
30. alina (VRL-14858) - Rushock Cailleach VH20-035-0053

3. CIC2 (osallistujia 19/30)
1. Miltsu (VRL-05564) - Identiphobia Rewa VH13-218-0002
2. Sonja (VRL-11911) - Priton Zoe VH19-039-0010
3. Reprobate (VRL-01333) - Gin Depressija VH13-001-0062
4. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
5. Miltsu (VRL-05564) - Susikallion Seela VH13-076-0030
6. Tiikeri (VRL-10741) – Dark Star Apple VH12-021-0334
7. Veera R. (VRL-10735) - Final Fantasy ox VH12-003-0946
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027
9. Veera R. (VRL-10735) - Legend of Devil VH04-011-6914
10. Tiikeri (VRL-10741) – Beach Hamlet RSE VH13-001-0010
11. Milja H. (VRL-10674) - Fred Mercury
12. Tiikeri (VRL-10741) – Windwalker Hexen VH12-031-0570
13. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043
14. Miltsu (VRL-05564) - Kuningan Lennart VH12-093-0033
15. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Yspadaden Pencawr VH14-026-0208
17. Sonja (VRL-11911) - Charleston de Winter VH20-155-0002
18. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
19. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039

copyright © Brandubh Stud 2020 / webdesign © Cery 2020
Tämä on virtuaalitalli / Tämä on virtuaalihevonen